ALMEO - webové a internetové studio, Internet, systémy a software

ALMEO s.r.o.  -  KONTAKT  |  MAPA WWW
ALMEO - webové a internetové studio | řešení pro Internet a software

Webové aplikace
a stránky

Internetové obchody

Software

Grafika, propagace a marketing

Technická řešení
Hardware

Ostatní služby

Produkty a hotová řešení

RYCHLÝ KONTAKT

Obchodní management
ALMEO s.r.o.

tel.:  (+420) 724 756 029
e-mail:   info@almeo.cz
Potocká 58/7, 623 00 Brno
ukázat sídlo na mapě

MÁTE DOTAZ / OTÁZKU ?

Opište kód:

SPOLUPRÁCE

Společnost  ALMEO s.r.o. nabízí reklamním agenturám, grafickým studiím, poskytovatelům Internetu či jiným subjektům možnost spolupráce na partnerské nebo subdodavatelské úrovni v oblasti internetových, webových, programátorských, webdesignérských či dalších služeb včetně poskytování a implementace vlastního redakčního systému WebIdeal .

 

   Vybrat si lze z následujících připravených rámcových variant řešení. V případě konkrétního zájmu o individuelní řešení na míru sestavíme pro dané požadavky konkrétní variantu spolupráce. Dále také dle požadavku sestavíme cenovou kalkulaci vybraných služeb (varianty) při perspektivě dlouhodobé i krátkodobé a jednorázové spolupráce.

 

 

 


 

NAŠE TIPY

Zakládáte firmu nebo živnost?
Začněte již od začátku budovat svou značku a dobré jméno. Corporate Identity, neboli jednotný vizuální styl společnosti přidává na úrovni a důvěryhodnosti - zkrátka styl "každý pes jiná ves" se u moderních firem a podnikatelů již poněkud nenosí.
více o této službě »

AKTUÁLNĚ

Změna sídla společnosti ALMEO s.r.o.
  Společnost ALMEO s.r.o. oznamuje změnu sídla společnosti z původní adresy Oskol 311/41, 767 01 Kroměříž na novou adresu sídla firmy, a to:...   více >

ALMEO s.r.o. - prezentace společnosti   Copyright © 2010 - 2023 ALMEO s.r.o., všechna práva vyhrazena.   Aplikace běží na redakčním a publikačním systému WEBIDEAL.
Podmínky přístupu a používání webové prezentace  |  Ujednání o ochraně osobních údajů společnosti ALMEO s.r.o.